O mně

Takto mě vnímá autorka sochy Denisa Kocvárová – http://sochypilou.cz/
Socha je na cestě mezi obcí Klimkovice a lázněmi

Díky mamince a babičce jsem léčivé rostliny vždy považovala za nedílnou součást procesu uzdravování. Do hloubky jsem je poznávala na Farmaceutické fakultě UK v Hradci. Ta mi navíc dala i podrobnou znalost fungování lidského těla.

Následovala práce v nemocniční lékárně IKEM, která mě těšila a naplňovala. Po nějaké době jsem si však začala uvědomovat, že se pacienti vrací stále se stejnými problémy, které jsme nevyléčili, pouze zamaskovali. K těm původním se navíc často přidávaly nežádoucí účinky z užívaných léčiv, které se opětovně “napravovaly” předepsáním dalších léků. Lidé odcházeli se stále větší igelitkou léčivých přípravků, a přesto se stále většími problémy. Tato skutečnost mě velmi nepříjemně zaskočila a já věděla, že tudy moje cesta nevede.

Hledala jsem kam dál a začala studovat naturopatii, obor, kde se mísí medicína západní s alternativní. Vědomosti získané za studia farmacie a práce v lékárně jsem doplnila postupy do té doby pro mě neznámými.

Propojení tradiční bylinné terapie, vyvážené stravy a úpravy životního stylu s moderními poznatky mi dává možnost sledovat až neuvěřitelné výsledky klientů a zákazníků. Díky své píli a vytrvalosti se nejen léčí, ale i uzdravují.

Pro zajímavost odkaz na moje vzdělání