Recenze

Vážím si každé zpětné vazby a děkuji Vám za ně

Z technických důvodů nelze příspěvky vkládat přímo – přejete-li si recenzi publikovat veřejně, zašlete ji prosím na email info@fytafit.cz. Zasláním souhlasíte s jejím uveřejněním.

 • Lenka P: „Na své cestě k uzdravení“ jsem nechtěla kráčet sama. Na doporučení jsem získala kontakt na slečnu Janu a slova chvály nezklamala. Oceňuji nejen příjemné jednání a lidskost, individuální přístup, způsob komunikace a ochotu vše trpělivě vysvětlit, velký rozsah odborných znalostí a jejich eklektické propojování. Také vítám, že využívá hlavně českých bylin. Myslím, že naše tělo je geneticky na ně nastaveno a lépe s nimi „komunikuje“. Individuální směsi od slečny Jany využívám již několik měsíců a pozoruji výsledky. Mé tělo se čistí od letitých nánosů. Pravda, někdy čištění provázely i nepříjemné projevy, ale s tím jsem počítala a rozuměla jim. Bylinnou terapii kombinuji se somatickou psychoterapií, což mi pomáhá lépe rozumět reakcím svého těla i duše. Je známo, že psychické procesy se zrcadlí v těch tělesných a naopak. Souhlasím, že pouze my sami můžeme ovlivnit, jestli se uzdravíme či alespoň částečně ošetříme některé nemoci a zranění. Je dobré mít na své cestě dobré a bezpečné průvodce, kterým věříme. Slečna Jana mezi ně patří.
 • Martina J: Moc ráda používám bylinky. Prakticky v naší domácí lékárničce nic jiného nemáme. A když si nevím rady, jdu za Janičkou. Já jsem laik, ale ona je opravdový odborník. Dokáže vám úžasně poradit, vše vysvětlit a namíchat bylinky na míru. A to všechno s milým úsměvem. Vždy mně moc pomohla. Opakovaně za ní chodí už také spousta mých přátel. A jsou moc spokojení. Janičku znám dlouho a myslím si, že je to odbornice na svém místě!
 • Petra O: K paní magistře jsem se dostala v lékárně – jednou jsem opět kupovala hromadu doplňků a přitom velkou náhodou (díky za ní!) narazila na tuto úžasnou paní! Velmi citlivě se mnou začala rozebírat problém a snažila se propracovat k původu všeho… Byla jsem překvapena neuvěřitelným rozsahem jejich znalostí! Po doporučení čajové směsi jsem nějaký čas popíjela čaje s následným překvapením, že se problémy opravdu zlepšily!!! Od té doby mi paní Janina pomohla s nejedním problémem u mě i mých děti, za to ji velmi děkuji a mohu jen doporučit dále! 🙂 
 • Adéla K: V naší rodině byla vždy na prvním místě v lékárničce pomoc přírodní/bylinná. K ,,medikamentům“ jsme se dostali jen v akutních případech. I přesto, že klasické byliny znám a vím jak je užívat, je pro mne konzultace s Janičkou vždy přínosná, celostně poradí nejen mně a mým dětem. Doma ji přezdíváme Janinka z pohádky ,,Broučci“. Vážím si její pomocí, vždy vysvětlí s klidem a pochopením poradí, s jejími znalostmi je pomoc zaručena.
 • Dagmar Z: Bylinné čajové směsi na nachlazení nebo opakované záněty močových cest jsem jako podpůrnou léčbu užívala snad „odjakživa“. Buď jsem si je sama míchala z toho, co rostlo kolem, nebo si je kupovala v lékárně už hotové. Podle příruček jsem si též sestavovala tzv. univerzální čaje k běžnému pití. Interakcemi s léky jsem se přitom nijak nezabývala. Po konzultaci s Janou Zadražilovou jsem vyzkoušela individuálně namíchané směsi, cílené nejen na akutní problémy, ale i ty dlouhodobé, vleklé. Byla jsem velmi mile překvapená výsledkem – výrazným zmírněním potíží! To mě navnadilo natolik, že jsem se rozhodla podstoupit pod jejím vedením i měsíční očistnou kůru spojenou s celkovou úpravou životosprávy. Výsledek je skutečně vynikající! Cítím se skvěle, došlo ke zmírnění všech obtíží, některé vymizely zcela. To, že jsem pomocí bylinek od ní zvládla i silný zánět bez antibiotik, bylo potvrzením, že směr, který mi ukázala, je pro mě ten správný. 🙂 Ráda si od ní nechám opět poradit! 🙂
 • Denisa K: Bylinnou směs na míru mi poprvé Janička přichystala před Vánocemi 2017 a směs působila rychle :).
  Mé další přání bylo, abych přestala trpět migrénami a dokázala jsem se soustředit na blížící se státnice. 
  To mi bylo také splněno a dostala jsem další bylinnou směs, a posléze i titul :D.
  Jany bylinné směsi doporučuji všem, kteří se chtějí vyléčit a vyladit svůj životní rytmus těla. 
 • Vanda&Valerie: Děkujeme za Janiny směsi, které pečlivě na míru připravila. Povídání, zkoumání očí, nehtů, a následné doporučení vhodných bylin nás donutilo přemýšlet o sobě a našem zdraví… Kdykoliv potřebujeme, poradí, doporučí, namíchá… což by jsme nikdy samy nezvládly, neb s bylinkami se to musí umět!  Ne náhodou máme Janičku v telefonu jako „Bylinka“:)