Recenze

Vážím si každé zpětné vazby a děkuji Vám za ně

Z technických důvodů nelze příspěvky vkládat přímo – přejete-li si recenzi publikovat veřejně, zašlete ji prosím na email info@fytafit.cz. Zasláním souhlasíte s jejím uveřejněním.

 • Monika Č: Léčbu bylinkami jsem osobně vyzkoušela při problémech se štítnou žlázou a po změně životního stylu v kombinaci s bylinkami se můj zdravotní stav zlepšil. Vysadila jsem léky a obešla se bez nich. Je jasné, že sama o sobě žádná bylinka nikoho nespasí, pokud se člověk nebude sám snažit a pokud nepůjde zdraví naproti. Pravidelné užívání správných bylinek (čajů, odvarů, tinktur,…) vám na daný problém pomůže a výrazně zlepší zdravotní stav, chce to ale trpělivost a dlouhodobou snahu. Sama jsem cítila, jakmile jsem se více přetěžovala, že je tělo unavenější, ať jsem čaje pila nebo ne. Do lepšího životního stylu jsem zapojila zdravou stravu, dostatek spánku, cvičení, podpůrné bylinky,… Jana opravdu pečlivě zváží jednotlivě všechny symptomy i problémy a poté nad nimi uvažuje komplexně! Dává si souvislosti dohromady a hledá příčinu onemocnění. Vzhledem k tomu, že vystudovala farmaceutickou fakultu v Hradci Králové, která je považována za velmi těžkou a prestižní, a zároveň si doplnila vzdělání v bylinkách, jí věřím o moc víc, než kdejaké jiné bylinkářce. Zná problematiku onemocnění z farmaceutického hlediska a přesně ví jaké bylinky nasadit. Neprosazuje striktně léky jako jiní farmaceuti, kteří mají z prodeje provize, ale inklinuje k bylinkám, které jsou k tělu mnohem šetrnější a bez chemie. Klobouk dolů, že se po tak vyčerpávajícím studiu rozhodla studovat naturopatii, i přes to, že bylinky nevynášejí tolik peněz, co farmaceutické společnosti (bohužel). Myslím, že si je toho ale velká spousta lidí vědoma a bylinky jsou na vzestupu. Mohu doporučit. 
 • Lenka P: „Na své cestě k uzdravení“ jsem nechtěla kráčet sama. Na doporučení jsem získala kontakt na slečnu Janu a slova chvály nezklamala. Oceňuji nejen příjemné jednání a lidskost, individuální přístup, způsob komunikace a ochotu vše trpělivě vysvětlit, velký rozsah odborných znalostí a jejich eklektické propojování. Také vítám, že využívá hlavně českých bylin. Myslím, že naše tělo je geneticky na ně nastaveno a lépe s nimi „komunikuje“. Individuální směsi od slečny Jany využívám již několik měsíců a pozoruji výsledky. Mé tělo se čistí od letitých nánosů. Pravda, někdy čištění provázely i nepříjemné projevy, ale s tím jsem počítala a rozuměla jim. Bylinnou terapii kombinuji se somatickou psychoterapií, což mi pomáhá lépe rozumět reakcím svého těla i duše. Je známo, že psychické procesy se zrcadlí v těch tělesných a naopak. Souhlasím, že pouze my sami můžeme ovlivnit, jestli se uzdravíme či alespoň částečně ošetříme některé nemoci a zranění. Je dobré mít na své cestě dobré a bezpečné průvodce, kterým věříme. Slečna Jana mezi ně patří.
 • Martina J: Moc ráda používám bylinky. Prakticky v naší domácí lékárničce nic jiného nemáme. A když si nevím rady, jdu za Janičkou. Já jsem laik, ale ona je opravdový odborník. Dokáže vám úžasně poradit, vše vysvětlit a namíchat bylinky na míru. A to všechno s milým úsměvem. Vždy mně moc pomohla. Opakovaně za ní chodí už také spousta mých přátel. A jsou moc spokojení. Janičku znám dlouho a myslím si, že je to odbornice na svém místě!
 • Petra O: K paní magistře jsem se dostala v lékárně – jednou jsem opět kupovala hromadu doplňků a přitom velkou náhodou (díky za ní!) narazila na tuto úžasnou paní! Velmi citlivě se mnou začala rozebírat problém a snažila se propracovat k původu všeho… Byla jsem překvapena neuvěřitelným rozsahem jejich znalostí! Po doporučení čajové směsi jsem nějaký čas popíjela čaje s následným překvapením, že se problémy opravdu zlepšily!!! Od té doby mi paní Janina pomohla s nejedním problémem u mě i mých děti, za to ji velmi děkuji a mohu jen doporučit dále! 🙂 
 • Adéla K: V naší rodině byla vždy na prvním místě v lékárničce pomoc přírodní/bylinná. K ,,medikamentům“ jsme se dostali jen v akutních případech. I přesto, že klasické byliny znám a vím jak je užívat, je pro mne konzultace s Janičkou vždy přínosná, celostně poradí nejen mně a mým dětem. Doma ji přezdíváme Janinka z pohádky ,,Broučci“. Vážím si její pomocí, vždy vysvětlí s klidem a pochopením poradí, s jejími znalostmi je pomoc zaručena.
 • Dagmar Z: Bylinné čajové směsi na nachlazení nebo opakované záněty močových cest jsem jako podpůrnou léčbu užívala snad „odjakživa“. Buď jsem si je sama míchala z toho, co rostlo kolem, nebo si je kupovala v lékárně už hotové. Podle příruček jsem si též sestavovala tzv. univerzální čaje k běžnému pití. Interakcemi s léky jsem se přitom nijak nezabývala. Po konzultaci s Janou Zadražilovou jsem vyzkoušela individuálně namíchané směsi, cílené nejen na akutní problémy, ale i ty dlouhodobé, vleklé. Byla jsem velmi mile překvapená výsledkem – výrazným zmírněním potíží! To mě navnadilo natolik, že jsem se rozhodla podstoupit pod jejím vedením i měsíční očistnou kůru spojenou s celkovou úpravou životosprávy. Výsledek je skutečně vynikající! Cítím se skvěle, došlo ke zmírnění všech obtíží, některé vymizely zcela. To, že jsem pomocí bylinek od ní zvládla i silný zánět bez antibiotik, bylo potvrzením, že směr, který mi ukázala, je pro mě ten správný. 🙂 Ráda si od ní nechám opět poradit! 🙂
 • Denisa K: Bylinnou směs na míru mi poprvé Janička přichystala před Vánocemi 2017 a směs působila rychle :).
  Mé další přání bylo, abych přestala trpět migrénami a dokázala jsem se soustředit na blížící se státnice. 
  To mi bylo také splněno a dostala jsem další bylinnou směs, a posléze i titul :D.
  Jany bylinné směsi doporučuji všem, kteří se chtějí vyléčit a vyladit svůj životní rytmus těla. 
 • Vanda&Valerie: Děkujeme za Janiny směsi, které pečlivě na míru připravila. Povídání, zkoumání očí, nehtů, a následné doporučení vhodných bylin nás donutilo přemýšlet o sobě a našem zdraví… Kdykoliv potřebujeme, poradí, doporučí, namíchá… což by jsme nikdy samy nezvládly, neb s bylinkami se to musí umět!  Ne náhodou máme Janičku v telefonu jako „Bylinka“:)