Služby

Konzultace a řešení na míru

Pokud vás trápí akutní a nikoli dlouhodobý problém, může postačit jediná konzultace. Společně, podle příznaků, nalezneme vhodné byliny, které vám pomohou. Pokud nepříliš závažná potíž rychle přišla, může i svižně odejít.

Ovšem dlouhodobější, chronické, závažnější nebo opakující se obtíže vyžadují jiný přístup. Nelze čekat zázraky na počkání a podrobná konzultace je pouze začátkem na cestě k uzdravení. Během sezení se snažíme společně nalézt původce zdravotních obtíží a neduhů. Postupně hledáme oslabená místa v těle a objasňujeme, které okolnosti zdravotní stav zhoršují a které ho naopak zlepšují. V potaz bereme denní rytmus, kvalitu spánku, stravovací návyky, taktéž farmakoterapii, tedy možné nežádoucí účinky či vzájemné interakce léků, které užíváte. Dbát musíme i na vzájemné interakce léků s léčivými rostlinami. Důležitou roli hrají také pracovní podmínky a prostředí, ve kterém žijete.

Výsledkem naší spolupráce budou bylinné přípravky na míru, návrh na úpravu denního rytmu, konkrétní doporučení na zkvalitnění jídelníčku i spánkové hygieny, zvážit můžeme i vhodné cvičení.

Mějte prosím na paměti, že po cestě k uzdravení kráčí každý sám. Poradce na ní slouží jako rozcestník, který vás může díky znalostem i zkušenostem na tu správnou cestu nasměrovat. Dojít k cíli často vyžaduje trpělivost a úsilí, ale plné uzdravení za to stojí.

Vstupní konzultace

Délka: 90 – 120 minut, Cena 1200 Kč (1000 Kč*)

Kontrola

Délka: 45-60 minut, Cena 600 Kč (500 Kč*)

*ceny v závorkách jsou pro děti, studenty, seniory

platba za konzultaci je možná v hotovosti nebo převodem na účet

bylinné čaje na míru a doporučené produkty nejsou zahrnuty v ceně konzultace

Objednávky přes email: info@fytafit.cz