Služby

Konzultace a řešení na míru

Pokud vás trápí akutní a nikoli dlouhodobý problém, může postačit jediná konzultace. Společně, podle příznaků, nalezneme vhodné byliny, které vám pomohou. Pokud nepříliš závažná potíž rychle přišla, může i svižně odejít.

Ovšem dlouhodobější, chronické, závažnější nebo opakující se obtíže vyžadují jiný přístup. Nelze čekat zázraky na počkání a podrobná konzultace je pouze začátkem na cestě k uzdravení. Během sezení se snažíme společně nalézt původce zdravotních obtíží a neduhů. Postupně hledáme oslabená místa v těle a objasňujeme, které okolnosti zdravotní stav zhoršují a které ho naopak zlepšují. V potaz bereme denní rytmus, kvalitu spánku, stravovací návyky, taktéž farmakoterapii, tedy možné nežádoucí účinky či vzájemné interakce léků, které užíváte. Dbát musíme i na vzájemné interakce léků s léčivými rostlinami. Důležitou roli hrají také pracovní podmínky a prostředí, ve kterém žijete.

Výsledkem naší spolupráce budou bylinné přípravky na míru, návrh na úpravu denního rytmu, konkrétní doporučení na zkvalitnění jídelníčku i spánkové hygieny, zvážit můžeme i vhodné cvičení.

Mějte prosím na paměti, že po cestě k uzdravení kráčí každý sám. Poradce na ní slouží jako rozcestník, který vás může díky znalostem i zkušenostem na tu správnou cestu nasměrovat. Dojít k cíli často vyžaduje trpělivost a úsilí, ale plné uzdravení za to stojí.

V tuto chvíli jsem na mateřské dovolené a nepřibírám nové klienty, děkuji za pochopení

  • Vstupní konzultace
    • Délka: 90 – 120 minut
  • Kontrola
    • Délka: 45 – 60 minut
  • Balíček
    • Úvodní konzultace + 3 navazující kontroly
  • Objednávky přes email: info@fytafit.cz nebo na tel. 739 109 950

platba za konzultaci je možná v hotovosti i převodem na účet

bylinné čaje na míru a doporučené produkty nejsou zahrnuty v ceně konzultace

pokud se nacházíte v situaci, že si mé služby nemůžete dovolit, ale potřebujete je, ozvěte se, nějaké řešení najdeme